Autozastavárna je zastavárna aut za hotovost.

Zástava auta je rychlé řešení nedostatku hotovosti.

Zastavárna aut, logo
Zastavy-aut.cz je autozastavárna v Praze 7

Autozastavárna Praha 7

Rychlé kontakty
tel: +420 739 809 414
zastavy-aut@seznam.cz
mapa - kde nás najdete

Vítáme Vás na našich stránkách Zastavy-aut.cz

 

V naší zastavárně Vám zaručujeme vždy férové jednání, peníze v hotovosti za Vaše zastavované vozidlo.

Nabízíme spolehlivou a rychlou pomoc ve Vaší tíživé finanční situaci.

Pokud i na vás dopadla finanční krize, neváhejte se obrátit na našeho pracovníka, který je Vám k dispozici a rád Vám poradí se zástavou Vašeho vozidla. Potřebujete půjčit peníze? Žádný problém. Naše zastavárna se vždy postará o to, aby vyšla svým zákazníkům vstříc. Není nutné, abyste váš vůz hned prodávali. Stačí zastavit auto v naší zastavárně a my Vám potřebnou částku vyplatíme ihned v hotovosti.

Poskytujeme půjčky i výkup automobilů, umožňujeme zástavy vozidel!!!

Zastavujeme všechny běžné značky osobních vozidel, osobní a dodávkové automobily, motorky, skútry ( i vodní), čtyřkolky, nákladní automobily, traktory, speciály (chladírenské vozy, cisterny, odtahovky apod.) jen individuálně a v dobrém stavu. V sekci "Co zastavujeme"najdete přehled jednotlivých značek aut a druhů vozidel.


V naší zastavárně máte možnost prodat či zastavit nejen osobní automobily. Nabízíme též výkup bouraných i nepojízdných aut. Dále vám můžeme poskytnout půjčku při zástavě autobusu, obytného vozu či přívěsu. Všechny informace a bližší podmínky vám sdělí pracovník naší zastavárny.

Po dobu zástavy Vašeho vozu, je vůz umístěn na hlídaném parkovišti s neustálou ostrahou. Splatnost zapůjčené částky, která může být až 4 týdny, která je individuálně upravena potřebám zákazníka. V momentě zaplacení úroků, lze Vaši půjčku samozřejmě prodloužit. Veškeré doklady, které budete potřebovat k vyřízení zástavy jsou:

 
Tvorba webových stránek | Partneři Domů | O nás | Podmínky | Zastavujeme
Hledáte výkup aut v Praze? Přijďte k nám.
qrcode
Dnes je:
17/06/2024
Čas: 23:09